Heb je een kinderwens? En probeer je al een tijd zwanger te worden? Dan is het erg vervelend als het maar steeds niet lukt. Wanneer is het verstandig hulp in te roepen van de huisarts of de gynaecoloog?
Het advies is om de huisarts in te schakelen als je 12 maanden hebt geprobeerd zwanger te worden. Ben je 36 jaar of ouder, dan is het verstandig om naar de huisarts te gaan als je na 6 maanden proberen nog niet zwanger bent.
Vraag je huisarts om advies:
Het is verstandig om de huisarts in te schakelen:
Bezoek de huisarts als bij de man ooit is vastgesteld dat hij zwak zaad heeft.
Je kunt naar de huisarts gaan als er problemen zijn tijdens het vrijen, zoals bijvoorbeeld pijn of impotentie (het wel of niet kunnen krijgen en behouden van een stijve penis).
Kijk voor meer informatie op:
www.knov.nl (Hier vind je een landelijk overzicht van kinderwensspreekuren. Ook goed om te doen: de vragenlijst 'Denkt u aan kinderen?')
www.zwangerwijzer.nl
www.fertiliteitskliniektwente.nl
Volg bij Loes een online cursus rondom de thema's opvoeden en ouderschap. Voor jou als ouder zijn er twee cursussen!
Bekijk het cursusaanbodGaan jullie scheiden en zijn er kinderen bij betrokken? Dan komt er veel op jullie af. Krijg hulp met de scheidingswijzer van Loes.
Ga naar de scheidingswijzerBen je zwanger of heb je een baby, dreumes of peuter? En lijkt het je leuk om andere ouders te ontmoeten? Bezoek dan eens het Mammacafé in de bibliotheek.
Bekijk agenda itemLOES Twente biedt u in samenwerking met theatergroep Playback een interactieve..
Bekijk agenda itemHet helpt als je de basisbijeenkomst hebt gevolgd, maar het is niet noodzakelijk...
Bekijk agenda itemHoe bereid je je goed voor op de bevalling? Met de komst van een kindje komt..
Bekijk agenda itemDeze webinar is geschikt voor ouders en verzorgers van peuters in de leeftijd..
Bekijk agenda itemHoe bereid je je goed voor op de bevalling? Met de komst van een kindje komt..
Bekijk agenda item