Heb je een vraag stel hem aan Loes

Stel je vraag

ADHD en druk gedrag, doe mee aan het onderzoek

Gepubliceerd: 24 juni 2020

Doe mee aan het onderzoek door deelname aan de online cursus.

Kinderen kunnen soms heel onrustig, impulsief of onoplettend zijn. Zeker als je kind op school bijvoorbeeld niet goed kan meekomen, vaak boos of opstandig is of moeilijk aansluiting vindt bij andere kinderen kun je je als ouder zorgen gaan maken.

Je vraagt je misschien af:

• Wat is er aan de hand?

• Hoe komt het dat mijn kind zo onrustig/impulsief/onoplettend is?

• Wat kan helpen om te zorgen dat het beter gaat met mijn kind?

In deze brochure proberen we deze vragen te beantwoorden. Dat doen we door het geven van: Uitleg over mogelijke oorzaken van onrustig, impulsief en onoplettend gedrag Tips & adviezen over wat je als ouder zelf kunt doen Advies over wanneer en waar je hulp kunt vragen

Ook kun je als ouder meedoen aan de online cursus Aan De Slag met Druk en Opstandig Gedrag. Je werkt dan tevens mee aan verder onderzoek. 

 

Blog

De laatste school- en werkdagen tikken weg, bijna 2 weken vrij! Lekker is dat. Ik besef dat we in een luxe positie zitten dat het hele gezin thuis is met de feestdagen. Heerlijk. Al moet ik toegeven dat ik ook wel behoorlijk gestrest heb hoor, de afgelopen week.

Meer lezen
Terug naar boven